П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

ІНФОРМСЕРВІС iN* Миколаїв – надання інформаційних послуг підприємцям малого БІЗНЕСУ

ІНФОРМСЕРВІС iN* Миколаїв – надання ІНФОРМАЦІЙНИХ послуг підприємцям малого БІЗНЕСУ, забезпечення офісною оргтехнікою ІНВАР і канцтоварами, носіями і витратними матеріалами – послуги Сервісного ЦЕНТРУ iN* за адресою: проспект Центральний, 171.

ЗАМОВЛЕННЯ інфопослуг ІНФОРМСЕРВІС iN* надсилайте на скриньку e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комп'ютери офісна оргтехніка

Пропонуємі Компанією ІНВАР комп'ютерні конфігурації призначені для роботи вдома і в офісі та на WEB'і...

 

Персональний комп'ютер для офісу вибирають з міркувань мінімальної вартості, так як для офісних завдань підходять навіть малопотужні конфігурації, і немає необхідності в наявності DVD приводу, замість якого може використовуватися USB flash накопичувач, і тут ми враховуємо ті вимоги операційної системи, з якою зазвичай буде працювати цей комп'ютер.

 

Діловий комп'ютер
Для робочих процесів і навчання

AMD A10-6790K X4

Медийный комп'ютер
Для організації презентацій

INTEL Core™ i3 7100

Комп'ютер для графики
Офісна графічна станція

AMD A10-6790K X4

Офісный комп'ютер
Для супроводження бізнесу

INTEL Core™ i3 7100

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Для роботи з офісною графікою 2D з використанням програмних продуктів Adobe Photoshop, Corel Draw та інших, підходять системні блоки з малопотужним графічним адаптером, проте тут важливішу роль відіграє продуктивність процесора, кількість оперативної пам'яті, швидкість роботи жорстких дисків, а ось комп'ютери для 3D моделювання потребують максимальної продуктивності всіх ключових компонентів.

 

Перейти на ПРОМО сторінку "офісні ПК" для подальшого ознайомлення та оформлення Замовлення

 

Погодьтесь, що збирати комп'ютер "на замовлення" краще, чим купувати готовий у магазині, тому що Ви напевно не знаєте, що саме Ви купуєте. Хоч там і написана комплектація, але зривати пломби Вам ніхто не дозволить, щоб подивитися на деталі всередині, тоді як наші спеціалісти зберуть комп'ютер із узгоджених комплектуючих. Якщо немає часу заїжджати до нас в офіс і Ви вже готові вирішити поставлене завдання – телефонуйте та замовте послугу прямо зараз. Ви залишитеся задоволені сервісом Компанії "ІНВАР" та збиранням комп'ютера нашими фахівцями.

 

Придбати в Миколаєві
КОМП'ЮТЕРИ МОНІТОРИ ПЕРИФЕРІЮ
ВСЕ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ

Придбати в магазині ІНВАР
КОМП'ЮТЕРИ МОНІТОРИ ПЕРИФЕРІЮ
ВСЕ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ

Придбати в Миколаєві
КОМП'ЮТЕРИ МОНІТОРИ ПЕРИФЕРІЮ
ВСЕ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

На перший погляд замовляти збирання комп'ютера "на замовлення" – порожня витівка, оскільки багато магазинів пропонують все для того, щоб самому зібрати комп'ютер і все зрозуміло описано і просто. Також, є багато сайтів та форумів де дуже багато порад та статей як зібрати комп'ютер самому. Але не все так просто… несумісність комплектуючих – одна з основних проблем з якою впоратися самостійно неможливо, якщо немає глибоких знань про архітектуру комп'ютера та взаємодію комплектуючих у системі. Тому довірити складання комп'ютера потрібно кваліфікованим фахівцям..

 

Пропонуємі компанієй ІНВАР конфігурації домашніх комп'ютерів призначені для роботи навчання і розваг...

 

Домашній комп'ютер
Для учбових процесів і дозвілля

AMD A10-6790K X4

Ігровий комп'ютер
Домашній медійный для геймерів

INTEL Core™ i3 7100

Комп'ютер для графіки
Домашня графічна станція

AMD A10-6790K X4

Робочий комп'ютер
Для організації бізнесу

INTEL Core™ i3 7100

П Р Е Р В А Т Ь О Б Т Е К А Н И Е !

 

Якщо ви вибирєте ПК для дому як мультимедійну станцію, то для таких основних завдань, як перегляд відео, фото і серфа по інтернету цілком підійде комп'ютер з процесором середньої потужності і невеликою кількістю пам'яті, до того ж наявність додаткового відеоадаптера зовсім не обов'язково, адже потужності вбудованого відеоадаптера достатньо для вирішення завдань, що виникають..

 

Перейти на ПРОМО сторінку "домашні ПК" для подальшого ознайомлення та оформлення Замовлення

Замовити техніку за адресою: пр. Центральний, 171, або тел.: (0512) 303-017303-708303-768530-033

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

 

Звертайтесь по ТОВАРИ і ПОСЛУГИ у Миколаєві за телефонами: Vodafone - life:) more info

 

Сезонний ГРАФІК РОБОТИ в магазині ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" за адресою: проспект Центральний, 171, на період продажів ВЕСНА–ЛІТО

З ПОНЕДІЛКА по П'ЯТНИЦЮ – працюємо без перерви з 10.00 до 17.00

В СУБОТУ і НЕДІЛЮ магазин компанії "ІНВАР" не працює – вихідні дні

ЗАМОВЛЕННЯ* товарів надсилайте нам на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактні телефони: (0512) 303-753, 303-017, 303-006, 303-708, 303-768, 530-033, Vodafone +38 050 394-01-41, life:) +38 093 324-43-17

ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС iN Service – магазин компанії ІНВАР – послуги СЕРВІСЦЕНТРУ iN